Apie „LEXGATE“


Advokatų kontora, atstovaujama advokato Sauliaus Tamošaičio įsteigta ir pradėjo savo veiklą 2010 metais. Ekonominiai, socialiniai ir teisinės aplinkos pokyčiai bei augantys klientų poreikiai lėmė Advokatų kontoros plėtrą, todėl padidinome savo kontoros pajėgumą, priėmėme naujų kvalifikuotų specialistų, kurie tapo mūsų komandos nariais. 

Kasdien sprendžiame mūsų klientams iškilusias teisines problemas ir tai mums teikia didžiulį pasitenkinimą. Esame Jūsų partneriai ir kiekvienas klientas mums yra išskirtinis, tad ir į Jūsų problemas visuomet žvelgiame kaip į naują individualų uždavinį, kurį reikia visapusiškai išanalizuoti ir rasti geriausią sprendimo būdą, kuris patenkins Jūsų interesus.


Mūsų kontoros komanda – tai iniciatyvūs, ambicingi ir tikri savo srities specialistai, visuomet pasiruošę įveikti Jums iškilusias problemas. Komanda visiškai pajėgi, pasitelkdama ilgametę patirtį ir sukauptas žinias, savo klientams suteikti konstruktyvią, išsamią bei operatyvią teisinę pagalbą. Komandos nariai su klientais gali bendrauti lietuvių, anglų, rusų bei italų kalbomis. Mūsų paslaugomis naudojasi tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus atstovai iš Lietuvos bei užsienio šalių. Smulkūs ir stambūs verslo subjektai, valstybės įstaigos bei įmonės, fiziniai asmenys kreipiasi į mus, nes komandos profesionalumas, teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimas bei pagarba klientui – mūsų svarbiausios vertybės.,,Dirbame tam, kad mūsų klientai teisiniuose santykiuose jaustųsi saugūs, nes mes visuomet būsime tie, į kuriuos galite atsiremti ištikus bėdai."

Nuo 2017 metų Advokatų kontora tęsia veiklą nauju pavadinimu – Advokatų kontora „LEXGATE“ Tamošaitis ir partneriai. „LEXGATE“ misija – būti patikimais klientų patarėjais ir gynėjais, teikti kvalifikuotą teisinę pagalbą, kuri visapusiškai atitiktų mūsų klientų poreikius bet kokio pobūdžio ginčuose, tyrimuose ar procesuose. To siekiame dirbdami operatyviai ir profesionaliai. Įsigiliname į iškelto klausimo esmę, net ir esant ypač komplikuotoms situacijoms ieškome ir visuomet randame optimaliausią savo klientų interesų sprendimo būdą. Klientų poreikiai sudėtingėja ir auga, o tai tik skatina tobulėti, kasdien dirbti su vis didesniu įkvėpimu ir pasiekti tikslus.